Salg og Indkøb

Michael Gabelgaard Minke
Adm. Direktør
michael@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 22

Johny Gramberg

Johny Gramberg
Salgs- og Marketingschef
Bøtter, Spande og Dunke
johny@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 26

Ole Jørgensen
Salgskonsulent
Paller, Kar og Miljøløsninger
ole@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 21


Donny Frederik Jung
Salgskonsulent
Kasser, Traller og Opvaskekurve
donny@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 31

 

Trine Skovshoved
Intern Salgs- og Indkøbsmedarbejder
trine@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 27

Helle R. Thomsen
Intern Salgs- og Indkøbsmedarbejder
helle@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 29

Tina Eckholdt
Intern Salgs- og Indkøbsmedarbejder
På barsel
Relateret billede

Økonomi & IT

Anders P. J. Kleinert
Økonomi & IT Chef
anders@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 30

Birgit Vyff Jørgensen
Bogholder
birgit@dtemballage.dk
Direkte: 73 22 56 23

Lager

Claus B. Jensen
Lagerchef
lageret@dtemballage.dk
Direkte: 41 12 76 06

Judith
Lagermedarbejder

Arne
Lagermedarbejder